Włoska kolekcja DEA

Prezentujemy Państwu przepięknie stylizowaną kolekcję DEA włoskiej firmy Lc Spa.

Korpusy wszystkich mebli wykonane jest z płyty laminowanej w kolorze białym mat. Zewnętrzna strona frontów szuflad, drzwi przesuwnych, blató – biały lakier wysoki połysk. Meble posiadają system cichego domyku (soft – closing) szuflad.

Korpus szafy wykonany jest z płyty laminowanej w kolorze białym mat. Zewnętrzna strona frontów – biały lakier wysoki połysk z ozdobnym, bardzo subtelnym dekorem w kolorze kości słoniowej, wykonanym w technologii sitodruku, gwarantującej bardzo wysoką jakość oraz odporność na ścieranie i czynniki zewnętrzne. Należy dodać, że kolorystyka nadruku jest bardzo nasycona. Korpus ławeczki REX wykonany jest z płyty laminowanej lakierowanej na wysoki połysk z nadrukiem ozdobnym. Należy dodać, że kolorystyka nadruku jest bardzo nasycona. Siedzisko wykonane jest z wkładu odpornego na odkształcenia pokrytego wysokiej jakości tkaniną skóropodobną. Wszystkie szuflady komody oraz szafeczki nocnej DEA są ozdobione pięknymi uchwytami w stylu glamour. Uroku dodają komodzie oraz szafce nocnej lekko gięte nóżki.

Konserwacja mebli wymaga tylko i wyłącznie miękkiej szmatki delikatnie zmoczonej wodą. Zabrania się stosowania wszelkich detergentów.

Showing all 6 results