OŚWIETLENIE

W ofercie Sklepu Inventio-meble znajdą Państwo produkty, takie jak kinkiety, lampy, plafony oraz żyrandole. Oświetlenie pomieszczeń w domu lub mieszkaniu ma ogromny wpływ na estetykę wnętrza. Gra światła i cienia wzbogaca aranżację, pozwala wydobyć z niej to, co najlepsze, a przede wszystkim tworzy odpowiedni nastrój.

Sposób i forma oświetlenia wnętrza wpływa na jego funkcjonalność. W pomieszczeniach reprezentacyjnych, takich jak salon, jadalnia czy przydomowy gabinet sprawdzą się wiszące kryształowe lub szklane żyrandole. W industrialnych loftach i przedpokojach świetnie będą wyglądać lampy metalowe. Lampy stojące warto postawić w miejscach, gdzie zwykle wypoczywamy. Nastrojowe światło sprzyja relaksowi. Natomiast odpowiednio dobrane kinkiety sprawdzą się w długich korytarzach i będą świetnie współgrać z estetyką danej przestrzeni.

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło czy metal. Jeśli szukają Państwo eleganckiego i jednocześnie funkcjonalnego oświetlenia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.