Współpraca

Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy biura architektoniczne, pracowanie specjalizujące się w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Gwarantujemy kooperantom najwyższe standardy biznesowe oraz korzystne warunki współpracy. Zapewniamy dostęp do katalogów, próbek, informacji technicznych. Oferujemy bogaty asortyment produktów wysokiej jakości z możliwością uzyskania rabatów oraz stworzenia indywidualnej oferty dla klientów.     

Współpracujemy również z wieloma dystrybutorami mebli, oświetlenia, artykułów dekoracyjnych produkcji europejskiej jak i pozaeuropejskiej.    Zależy nam na zapewnieniu docelowemu klientowi kompleksowej oferty oraz profesjonalnego doradztwa w ramach współrealizacji założeń projektowych. Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym. Zapraszamy Państwa do poznania szczegółów dotyczących zasad kooperacji. W celu umówienia się na spotkanie, prosimy o kontakt za pośrednictwem telefonu pod numery: 793 723 173 / 606 913 639 lub poczty elektronicznej na adresy: inventio-meble@wp.pl, kontakt@inventio.info.pl.

Zespół Inventio – meble

 

Formularz kontaktowy